Koncert na Litwie

Już 1 marca Magda wraz z Anetą Figiel i Grzegorzem Wilkiem wstąpi  na Litwie w Domu Kultury w Solecznikach !!!:)

Serdecznie zapraszamy!

„Ile mogę dać?” w propozycjach radia Białystok.

Jeśli chcecie, aby najnowsza piosenka Magdy „Ile mogę dać?” znalazła się na liście przebojów radia Białystok, koniecznie musicie zagłosować na stronie : http://www.radio.bialystok.pl/listaprzebojow/index/k/8/

Dziękujemy za każdy oddany głos!

„Ile mogę dać?” – nowy singiel

 

„Ile mogę dać?” to drugi singiel, promujący ep-kę Magdaleny Tul „The Beginning” oraz utwór, który bezpośrednio zapowiada długogrający album artystki. W warstwie tekstowej piosenka nawiązuje do poprzedniego singla wokalistki – „I am who I am”. Choć ukazane w różnym kontekście, utwory niosą spójne przesłanie, mówiące o szacunku do samego siebie, wartości człowieka i zachowaniu przez niego własnego ja. Piosenką „Ile mogę dać?” wokalistka przemawia do kobiet, które według niej muszą znać swoją wartość, być pewne siebie oraz wiedzieć, ile mogą dać innemu człowiekowi, by nie zatracić własnej tożsamości.

Autorem zarówno tekstu jak i muzyki jest Magdalena Tul. Za produkcję muzyczną odpowiada Michał Nocny (Night Music Production).

 

 

 

reAlicja

Już jutro (5 lutego) o godzinie 19:00 na Scenie Oficyna w Teatrze Kamienica odbędzie się koncert charytatywny „reALICJA”. Wydarzenie dedykowane jest aktorce i wokalistce z pierwszej obsady musicalu METRO – Alicji Borkowskiej.

Wśród zaproszonych artystów nie może oczywiście zabraknąć Magdy. Oprócz niej na scenie pojawią się m.in. : Robert Janowski, Katarzyna Żak, Olga Bończyk, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Groniec, Jacek Bończyk, Robert Rozmus, Łukasz Zagrobelny i Michal Pirog.

Więcej szczegółów zarówno dotyczących koncertu jak i możliwości pomocy znajdziecie tutaj.

Wesołych Świąt

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,
niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.

Broadway Street

Jeśli nie macie jeszcze planów na Sylwestrową noc, mamy dla Was propozycję :)

Zapraszam wszystkich serdecznie 28,29 i 31 grudnia do Teatru Rampa na przedstawienia „Broadway Street”, w których udział weźmie między innymi Magda:)

Szczegóły znajdziecie na stronach : http://www.teatr-rampa.pl/ oraz www.facebook.com/www.broadwaystreet

„The Beginning” już dostępne!

Już dziś swoją premierę w sklepach internetowych ma Ep-ka „The Beginning” ! Jest to zapowiedź albumu, który ma się ukazać już w przyszłym roku.

 

 

Jeśli jesteście ciekawi w jakim kierunku muzycznym podąża Magda, lub czujecie niedosyt po „I Am who I Am” koniecznie musicie odwiedzić jeden z poniższych sklepów:

https://itunes.apple.com/album/the-beginning-ep/id757938481

http://open.spotify.com/artist/2wMLKM83C0dsu9JSJyzCKn

Stage Fever

Już w najbliższą sobotę (16.11) zapraszamy wszystkich do klubu Capitol w Warszawie. Podczas drugiej edycji imprezy „Stage Fever” jedną z gwiazd występujący tego dnia będzie Magda.

Zapraszamy!!

„I Am who I Am” na żywo!
Już 30 października zapraszamy Was do oglądania programu „Świat się kręci” w TVP1, w którym będziecie mogli usłyszeć fragment piosenki „I Am Who I Am” po raz pierwszy na żywo!!!
Serdecznie zapraszamy:)
„I AM who I AM” na Orange.pl

Już jest! Najnowszy teledysk Magdy „I Am who I Am” jest już dostępny na portalu Orange.pl

( Aby obejrzeć teledysk wystarczy kliknąć na zdjęcie powyżej)

Page 1 of 712345...Last »

2012 Magdalena Tul | Podstawy szablonu: Bartel | Ostateczne wykonanie : Kasia | Wszelkie Prawa Zastrzeżone