Depilator laserowy do 1000 zł

Depilator laserowy do 1000 zł wydaje się całkiem sporą inwestycją, jednak pamiętajmy, że jest to wydatek jednorazowy, który będzie nam służył przez wiele lat, a w dodatku pomoże w walce z niechcianym owłosieniem.

W naszym poradniku zakupowym podpowiadamy, czym jest, na jakie parametry warto zwrócić uwagę i jaki depilator laserowy do 1000 zł jest najlepszy.

Co to jest depilator laserowy do 1000 zł?

Depilator laserowy do 1000 zł to nazwa potoczna, a jednocześnie błędna. W rzeczywistości jest to urządzenie wykorzystujące intensywne światło pulsacyjne (określa się je skrótem IPL od Intense Pulse Light). Prawdziwych depilatorów laserowych nie wykorzystuje się w domu, a w profesjonalnych gabinetach, jednak my w poniższym artykule będziemy korzystać z tej potocznej nazwy.

Depilator laserowy do 1000 zł
Depilator laserowy do 1000 zł / Jaki wybrać? Opinie i ranking najlepszych

Jak działa depilator laserowy do 1000 zł?

Dobry depilator laserowy do 1000 zł wysyła precyzyjną wiązkę pulsującego światła. Przedostaje się ono do cebulki włosa, a wydzielane przez tę technologię ciepło działa destrukcyjnie na cebulkę. Jednocześnie urządzenie jest neutralne dla naszego zdrowia.

Przeciwwskazania do używania depilatora laserowego do 1000 zł

Choć używanie depilatora laserowego do 1000 zł jest raczej bezpieczne, to istnieje kilka ważnych przeciwwskazań, przez które musimy zrezygnować z tego sposobu usuwania owłosienia. Nie powinny go używać kobiety w ciąży, osoby dotknięte problemem żylaków, nadmiernie wrażliwej skóry czy zmian chorobowych na jej powierzchni. Unikajmy go też zażywając retinoidy i leki światłouczulające.

Depilatorem laserowym do 1000 zł nie powinniśmy naświetlać skóry będącej świeżo po opalaniu na słońcu lub w solarium, a także pieprzyków i piegów. Urządzenie może się okazać nieskuteczne w przypadku ciemnej karnacji oraz bardzo jasnych włosków.

Jak wygląda depilacja depilatorem laserowym do 1000 zł?

Przed użyciem depilatora laserowego do 1000 zł powinniśmy odpowiednio przygotować skórę. Zacznijmy od umycia i ogolenia okolic, które chcemy wydepilować, przy użyciu zwykłej maszynki, czym zwiększymy skuteczność działania. Około godzinę przed zabiegiem możemy nawilżyć skórę, jednak gdy już zaczniemy, powinna być ona całkowicie sucha.

Pierwsza depilacja przy użyciu depilatora laserowego do 1000 zł może trwać bardzo długo, nawet 3-4 godziny, dlatego musimy wygospodarować sobie odpowiednią ilość czasu. Pamiętajmy jednak, że po kilku powtórzeniach zabiegu, będziemy mieli spokój nawet na kilka miesięcy.

Jaki depilator laserowy do 1000 zł
Jaki depilator laserowy do 1000 zł jest najlepszy? Sprawdź ranking i opinie

Depilator laserowy do 1000 zł a zwykły depilator

Czy warto inwestować w dobry depilator do 1000 zł, skoro na rynku dostępne są tańsze, a równie skuteczne urządzenia tradycyjne? Naszym zdaniem tak. Depilator laserowy nie wyrywa włosów wraz z cebulkami, więc nie powoduje takiego bólu i nie wywołuje aż tylu podrażnień. Poza tym, zapewnia spokój nawet na kilka miesięcy.

Depilację tradycyjną trzeba tymczasem powtarzać co kilka tygodni, a nawet dni, w dodatku trzeba przy tym trochę pocierpieć dla urody.

Jaki depilator laserowy do 1000 zł wybrać i kupić?

By znaleźć dobry depilator laserowy do 1000 zł, powinniśmy się skupić na kilku ważnych parametrach. Należą do nich:

  • Filtry,
  • Zasilanie,
  • Obszar naświetlania,
  • Nasadki,
  • Zabezpieczenia.

Filtry w depilatorze laserowym do 1000 zł

Depilator laserowy do 1000 zł działa dzięki użyciu promieni UV, ale jedynie światło pomarańczowe, podczerwone i czerwone redukuje zbędne owłosienie, pozostałe zaś kolory są niepotrzebne, a mogą wywołać efekty uboczne.

Z tego powodu dobry depilator laserowy do 1000 zł wyposażony jest w odpowiednie filtry, blokujące zbędne wiązki światła, a przepuszczające tylko te skuteczne.

Jakie zasilanie depilatora laserowego do 1000 zł?

Wśród dobrych depilatorów laserowych do 1000 zł znajdziemy zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe. Obie opcje mają swoje wady i zalety, jednak urządzenia zasilane akumulatorem okazują się bardzo wygodne. Zabieg możemy przeprowadzać gdziekolwiek chcemy.

W przypadku depilatorów laserowych do 1000 zł działających sieciowo, unikamy sytuacji, gdy urządzenie rozładuje się w połowie zabiegu i będziemy musieli czekać na przykład z depilacją drugiej nogi.

Obszar naświetlania w depilatorze laserowym do 1000 zł

Obszar naświetlania określa, jak dużą część skóry jesteśmy w stanie wydepilować jednym przyłożeniem urządzenia. Tu nawet subtelne zmiany robią różnicę. Najlepsze depilatory laserowe do 1000 zł z dużym obszarem naświetlania znacznie przyspieszą zabieg.

Jakie nasadki w depilatorze laserowym do 1000 zł?

W dobrych depilatorach laserowych do 1000 zł spotkamy się z różnymi rodzajami nasadek, dzięki którym korzystanie z urządzenia stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Należy do nich końcówka do okolic bikini, do zabiegów precyzyjnych czy do depilowania okolic twarzy, gdyż każda z tych części ciała wymaga innego traktowania.

Bardzo przydatna jest także końcówka chłodząca lub nadmuch zimnego powietrza, które mają za zadanie zapobiegać podrażnieniom.

Zabezpieczenia w depilatorach laserowych do 1000 zł

W najlepszych depilatorach laserowych do 1000 zł spotkamy się przede wszystkim z zabezpieczeniami przed szkodliwym działaniem promieni UV. Chronią one nie tylko skórę, lecz także nasze oczy. Najlepiej, by urządzenie posiadało czujnik rodzaju karnacji i do niej dopasowywało natężenie wiązki światła.

Jaki depilator laserowy do 1000 zł jest najlepszy?

Najlepsze depilatory laserowe do 1000 zł posłużą nam przez długi czas, jednak jak wszystkie urządzenia, tak i one się zużywają. Warto więc wybrać model wyprodukowany przez renomowanego producenta, zapewniającego łatwy dostęp do części zastępczych, w szczególności lampy.

Najlepszy depilator laserowy do 1000 zł
Najlepszy depilator laserowy do 1000 zł

Najlepsze depilatory laserowe do 1000 zł mogą być także wyposażone w atrakcyjne dodatki, jak oczyszczająca szczoteczka soniczna do twarzy czy urządzenie do peelingu. Do urządzeń bezprzewodowych powinien być także dołączony akumulator oraz ładowarka.

Gdzie kupić depilator laserowy do 1000 zł?

Dobry depilator laserowy do 1000 zł kupimy w marketach z elektroniką, dużych drogeriach, a także w sklepach internetowych. Producenci to na przykład Xiaomi, Proficare, Remington, Braun, ETA, Philips i inni.

Depilator laserowy do 1000 zł – opinie

Wiele kobiet chwali sobie depilatory laserowe do 1000 zł, czy też, właściwie mówiąc, urządzenia IPL. Są one w stanie zapewnić spokój z depilacją na wiele tygodni, a nie powodują takich podrażnień, jak urządzenia tradycyjne.

Jesteśmy ciekawi Waszych doświadczeń w tej kwestii. Który model sprawdza się u Was? Czekamy na Wasze opinie o depilatorach laserowych do 1000 zł w sekcji komentarzy.

Depilator laserowy do 1000 zł / Ranking najlepszych

W poszukiwaniu najlepszych modeli do Waszych potrzeb pomoże nasz ranking najlepszych depilatorów laserowych do 1000 zł. Dzięki temu, że przygotowaliśmy go na podstawie najchętniej kupowanych urządzeń, znajdziecie w nim tylko sprawdzone modele.

Leave a Comment