Depilator laserowy do 500 zł

Depilator laserowy do 500 zł – wiedzieliście, że ta potoczna nazwa w rzeczywistości jest niepoprawna, a urządzenie nie wykorzystuje lasera? Tak naprawdę, powinniśmy się posługiwać terminem IPL, my jednak mimo wszystko pozostaniemy przy bardziej rozpowszechnionej terminologii.

W poniższym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, jakie parametry sprawdzić przed zakupem i jaki depilator laserowy do 500 zł jest najlepszy.

Jak działa depilator laserowy do 500 zł?

Depilator laserowy do 500 zł, czy też depilator IPL, wykorzystuje impulsy światła, kierowane przez urządzenie wprost do cebulek włosów, wskutek czego owłosienie wypada lub nie odrasta.

Depilator laserowy do 500 zł
Depilator laserowy do 500 zł / Ranking i opinie / Gdzie kupić?

Urządzenie emituje promieniowanie UV w kolorach niebieskim, żółtym, zielonym, pomarańczowym i podczerwonym, jednak skuteczność depilatora laserowego do 500 zł zapewniają tylko dwie ostatnie barwy.

Czy depilator laserowy do 500 zł jest skuteczny?

Depilator laserowy do 500 zł jest nie mniej skuteczny, niż depilacja IPL w salonie kosmetycznym, szczególnie jeśli wybierzemy dobrej jakości urządzenie. Trzeba jednak pamiętać, że wiele zależy od karnacji i koloru włosa. Sprzęt najlepiej sprawdza się przy ciemnych włosach i jasnej karnacji, jednak przy nieco ciemniejszej także może okazać się skuteczny.

Odradza się stosowanie depilatora laserowego do 500 zł w przypadku włosów bardzo jasnych, rudych i siwych, a także w przypadku, gdy karnacja jest niemalże identyczna, co kolor włosa.

Przeciwwskazania do używania depilatora laserowego do 500 zł

Kolor włosów oraz mały kontrast między włosem a karnacją to nie jedyne przeciwwskazanie do używania depilatora laserowego do 500 zł. Urządzenie odradza się także w przypadku:

 1. Ciąży,
 2. Przyjmowania lekarstw światłouczulających,
 3. Nowotworów,
 4. Zmian skórnych w miejscu zabiegu (w tym wysypki i pieprzyków),
 5. Stosowania leków z retinoidami,
 6. Zakrzepicy,
 7. Żylaków.

Czy używanie depilatora laserowego do 500 zł boli?

Wiele osób zastanawiających się, czy kupić depilator laserowy do 500 zł, ma obawy co do bólu i dyskomfortu, który powoduje ten sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zupełnie niepotrzebnie. Urządzenie może powodować lekkie pieczenie i dyskomfort, jednak nieprzyjemne uczucia szybko mijają.

Depilator laserowy do 500 zł pod względem bezbolesności na głowę bije depilatory tradycyjne, działające na zasadzie mechanicznego wyrywania włosów. W dodatku, dobrej klasy urządzenie wyposażone jest w końcówkę chłodzącą lub nawiew, dodatkowo redukujące podrażnienia.

Jaki depilator laserowy do 500 zł
Jaki depilator laserowy do 500 zł jest najlepszy? Sprawdź ranking oraz opinie

Skoro najczęściej nurtujące przyszłych użytkowników kwestie mamy za sobą, pora przejść do najważniejszych parametrów depilatorów laserowych do 500 zł.

Jaki depilator laserowy do 500 zł wybrać i kupić?

Przed rozpoczęciem poszukiwań najlepszego depilatora laserowego do 500 zł, powinniśmy zapoznać się z jego podstawowymi parametrami i funkcjami oraz ich znaczeniem. Możemy tu wymienić:

 • Sposób zasilania,
 • Filtry,
 • Końcówki,
 • Regulację mocy,
 • Powierzchnię działania,
 • Trwałość lampy.

Sposób zasilania depilatora laserowego do 500 zł

Wśród depilatorów laserowych do 500 zł królują urządzenia przewodowe, wymagające podłączenia sieciowego za pomocą kabla. Ich wygoda jest nieco mniejsza ze względu na zasięg ograniczony długością przewodu, jednak w zamian zyskujemy niezawodność i pewność, że urządzenie nie rozładuje się w połowie zabiegu.

Obecnie dużą popularność zyskują bezprzewodowe depilatory laserowe do 500 zł. Są one zasilane bateriami lub dedykowanym akumulatorem. Okazują się bardzo wygodne dla użytkowników, ponieważ możemy nimi usuwać owłosienie w dowolnym miejscu i pozycji.

Zobacz też: Depilator laserowy do 1000 zł

Filtry w depilatorze laserowym do 500 zł

Jak już wspomnieliśmy, depilator laserowy do 500 zł wykorzystuje promieniowanie UV, by zniszczyć cebulki włosa. Dobrej jakości urządzenie powinno być wyposażone w filtr, który blokuje zbędne barwy promieni UV, a pozostawia tylko światło pomarańczowe i podczerwone. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko powikłań i uszkodzenia skóry.

Końcówki depilatora laserowego do 500 zł

Depilator laserowy do 500 zł powinien być wyposażony w różne końcówki, i nie chodzi nam tylko o tę chłodzącą, o której już wspominaliśmy. Jak wiadomo, różne części ciała, z których usuwamy zbędne owłosienie, mają bardzo zróżnicowaną budowę, dlatego innej końcówki wymagają nogi, okolice bikini, pachy czy twarz.

Dodatkowym atutem jest z pewnością ruchoma głowica depilatora laserowego do 500 zł, pozwalająca dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

Regulacja mocy w depilatorze laserowym do 500 zł

Dobry depilator laserowy do 500 zł powinien być wyposażony w funkcję regulacji mocy. Najlepiej, by urządzenie było wyposażone w odpowiednie czujniki, które dobiorą natężenie światła do odcienia skóry i włosów, aby z jednej strony skutecznie usunąć owłosienie, a z drugiej nie naświetlać skóry bardziej niż to konieczne.

Powierzchnia działania depilatora laserowego do 500 zł

Dobry depilator laserowy do 500 zł może mieć różną powierzchnię działania. Zwykle podawana jest w centymetrach kwadratowych. Im ich więcej, tym większy obszar skóry jesteśmy w stanie wydepilować jednocześnie, dzięki czemu znacząco zmniejsza się czas trwania zabiegu.

Trwałość lampy w depilatorze laserowym do 500 zł

Depilatory laserowe do 500 zł różnią się między sobą trwałością lampy, którą producent podaje zwykle w ilości impulsów świetlnych. Jak wiadomo, każde urządzenie elektryczne się zużywa, jednak należy pamiętać, że depilator laserowy do 500 zł będzie używany co kilka miesięcy, więc nawet urządzenie o trwałości 350 000 impulsów wystarczy na kilka lat.

Jaki depilator laserowy do 500 zł jest najlepszy?

W poszukiwaniu najlepszego depilatora laserowego do 500 zł powinniśmy zrezygnować z pogoni za urządzeniem napakowanym na siłę funkcjami, a zamiast tego postawić na sprawdzony sprzęt, przebadany przez niezależne instytuty, potwierdzające jego bezpieczeństwo. Chodzi w końcu o zdrowie naszej skóry.

Najlepszy depilator laserowy do 500 zł
Najlepszy depilator laserowy do 500 zł

Wybierając depilator laserowy do 500 zł pochodzący z renomowanej firmy, mamy pewność, że depilacja nie będzie tak przykrym obowiązkiem, jak do tej pory. Choć pierwszy zabieg może trwać bardzo długo, bo nawet 2 godziny, to kolejne nie będą już tak czasochłonne, a my możemy zapomnieć o depilacji nawet na kilka miesięcy.

Gdzie kupić depilator laserowy do 500 zł?

Dobre depilatory laserowe do 500 zł znajdziemy w ofercie sklepów stacjonarnych z elektroniką, dużych drogerii, a także w sieci. Producenci to na przykład Remington, Braun, Philips, Medisana, Proficare i inni.

Depilator laserowy do 500 zł – opinie

Wiele kobiet potwierdza skuteczność depilatora laserowego do 500 zł (a właściwie urządzenia IPL). Jesteśmy ciekawi, czy sprawdził się także w Waszym przypadku. Jaki model wybraliście i z jakim efektem? Czekamy na Wasze opinie o depilatorach laserowych do 500 zł.

Depilator laserowy do 500 zł / Ranking najlepszych

Często w sprecyzowaniu swoich oczekiwań pomaga zestawienie konkretnych modeli wraz z cenami. By wspomóc Was w ostatecznej decyzji, przygotowaliśmy ranking najlepszych depilatorów laserowych do 500 zł.

Leave a Comment