Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro to bardzo chętnie wybierany sprzęt, zarówno przez bardziej doświadczone, jak i początkujące w depilacji kobiety. Nic dziwnego, ponieważ nie można mu odmówić licznych zalet, a do tego podstawowe modele nie uszczuplą zanadto naszego portfela.

Czym jest i na co zwracać uwagę przy zakupie, a także jaki depilator z dyskami ceramicznymi na mokro jest najlepszy – dowiecie się z przygotowanego przez nas poradnika.

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro – co to jest?

Dobry depilator z dyskami ceramicznymi na mokro to niewielkie urządzenie, przypominające nieco golarkę, które służy do usuwania włosów wraz z cebulkami. Jego głowica wyposażona jest w dyski, które obracają się i chwytają zbędne owłosienie. Posiadają one więcej punktów chwytnych niż pęsety, dzięki czemu są bardziej skuteczne w pozbywaniu się gęstego owłosienia.

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro
Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro / Gdzie kupić? Opinie i ranking

Co można depilować depilatorem z dyskami ceramicznymi na mokro?

Dobry depilator z dyskami ceramicznymi na mokro pozwoli się pozbyć zbędnego owłosienia zarówno z rąk i nóg, jak i pach, twarzy czy okolic bikini, choć wszystko oczywiście zależy od progu bólu konkretnej osoby oraz końcówek dołączonych do zestawu.

Zobacz też: Depilator do 100 zł

Czy depilacja na mokro jest lepsza?

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro pozwala usuwać włoski również z mokrych części ciała, na przykład w wannie czy pod prysznicem. Dzięki temu uśmierzamy ból i minimalizujemy dyskomfort towarzyszący często procesowi depilacji w ten sposób.

Czym są dyski ceramiczne?

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro ma przewagę nad dyskami metalowymi. Ceramika nie podrażnia tak bardzo wrażliwej skóry, powoduje mniejszy dyskomfort i nie wzrasta w tym przypadku ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Ponadto, ceramiczne dyski są odporne na korozję, o którą nietrudno, gdy nie wysuszymy dostatecznie depilatora z dyskami metalowymi.

Jaki depilator z dyskami ceramicznymi na mokro wybrać i kupić?

Wiemy już, że depilator z dyskami ceramicznymi na mokro warty jest przemyślenia. Skoro podjęliśmy już decyzję, pora na ustalenie, jaki model kupić. Podczas wyboru skupmy się na:

 • Prędkości obracania się,
 • Zasilaniu,
 • Masażu,
 • Nasadkach,
 • Dodatkowych funkcjach.

Prędkość depilatora z dyskami ceramicznymi na mokro

Dobry depilator z dyskami ceramicznymi na mokro pozwala na regulowanie prędkości. Dzięki temu same możemy zdecydować, czy chcemy przeprowadzić zabieg szybciej, bo mamy wysoki próg bólu i dyskomfort powodowany dużą prędkością nam nie przeszkadza, czy może wolimy zrobić to delikatnie, ale powoli. Najlepsze depilatory z dyskami ceramicznymi na mokro oferują przynajmniej 2-3 stopnie prędkości, jeśli chodzi o obroty dysków.

Może Cię zainteresować: Depilator do 100 zł

Zasilanie depilatora z dyskami ceramicznymi na mokro

Dobry depilator z dyskami ceramicznymi na mokro może być zasilany na trzy sposoby:

 1. Sieciowo – nie ma obawy, że w połowie zabiegu rozładuje się akumulator, gdyż sprzęt jest stale podłączony do prądu. Daje to jednak ograniczony zasięg, z tego typu sprzętu nie możemy także korzystać pod prysznicem czy w kąpieli, by nie doszło do porażenia prądem.
 2. Bezprzewodowo – urządzenie wykorzystuje dedykowany akumulator lub baterie, przy czym bardziej ekologiczna, bezproblemowa i tańsza jest pierwsza opcja. W takim przypadku ładujemy depilator z dyskami ceramicznymi na mokro jak każde inne urządzenie, choćby telefon czy tablet. Po wszystkim jest gotowy do użycia przez około 40 minut.
 3. Hybrydowo – sieciowo-akumulatorowe depilatory z dyskami ceramicznymi na mokro pracują zarówno bezprzewodowo, jak i, w razie braku energii, przewodowo. Dzięki temu mamy największą dowolność i swobodę bez ryzyka, że w trakcie depilowania zabraknie nam akumulatora.
Jaki depilator z dyskami ceramicznymi na mokro
Jaki depilator z dyskami ceramicznymi na mokro wybrać? Sprawdź ranking i opinie

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro a masaż

Najlepsze depilatory z dyskami ceramicznymi na mokro wyposażone są w funkcję masażu. Odpowiadają za nią odpowiednio ułożone rolki, które pocierają depilowaną skórę, czyniąc ją bardziej elastyczną i podatną na wyrywanie włosków, a przy tym uśmierzając ból. Niektóre modele posiadają także możliwość chłodzenia strumieniem powietrza, co ma dodatkowe znieczulające działanie. W połączeniu z wodą, może to uczynić cały zabieg właściwie bezbolesnym.

Nasadki do depilatora z dyskami ceramicznymi na mokro

Z dobrym depilatorem z dyskami ceramicznymi na mokro dostajemy całkiem sporo nasadek, na przykład:

 • Masujące,
 • Do miejsc wrażliwych,
 • Do twarzy,
 • Do okolic bikini,
 • Trymer.

Zobacz również: Depilator laserowy do 500 zł

Jaki depilator z dyskami ceramicznymi na mokro jest najlepszy? Dodatkowe funkcje

Niezawodność, bezawaryjność, skuteczność oraz dodatkowe funkcje – to właśnie przepis na najlepszy depilator ceramiczny na mokro. O ile wiadomości na temat trzech pierwszych warunków warto szukać, czytając opinie w sieci, o tyle o dodatkowych funkcjach możecie przeczytać u nas.

Dobry depilator z dyskami ceramicznymi na mokro może posiadać podświetlenie depilowanej powierzchni, ergonomiczną obudowę w wygodnym kształcie, opcję szybkiego ładowania czy ruchomą głowicę, lepiej dopasowującą się do kształtu ciała. Ale to nie wszystko: producenci często rozpieszczają klientki dodatkowymi akcesoriami, jak dołączony pilnik do stóp czy specjalna rękawica do masowania skóry.

Jak widzicie, najlepszy depilator z dyskami ceramicznymi na mokro to uniwersalny sprzęt, który nie tylko usunie włoski, ale i pobudzi masażem krążenie, złuszczy twardą skórę ze stóp czy wykona odmładzający, głęboki peeling ciała.

Gdzie kupić depilator z dyskami ceramicznymi na mokro?

Dobre depilatory z dyskami ceramicznymi na mokro znajdziemy na półkach marketów z małym AGD, sklepów z elektroniką oraz w dużych drogeriach. Zakupy możemy zrobić również w sieci, często znacząco na tym oszczędzając.

Może zainteresować Cię: Depilator laserowy do 1000 zł

Do producentów depilatorów z dyskami ceramicznymi na mokro należą na przykład Braun, Philips, Panasonic, Xiaomi, Remington, Esperanza i inni.

Najlepszy depilator z dyskami ceramicznymi na mokro
Najlepszy depilator z dyskami ceramicznymi na mokro

Cena depilatora z dyskami ceramicznymi na mokro

Najtańszy depilator z dyskami ceramicznymi na mokro kosztuje około 170 zł. Za najdroższe modele musimy zapłacić nawet 1000 zł, jednak w przedziale cenowym do 500 zł znajdziemy całkiem sporo sensownych propozycji.

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro – opinie

Mieliście okazję używać takiego sprzętu? Jeśli tak, to czy dyskomfort nim powodowany nie wydawał się zbyt duży? Co cenicie w depilatorach, w porównaniu do klasycznej golarki? Czekamy na Wasze opinie o depilatorach z dyskami ceramicznymi na mokro.

Depilator z dyskami ceramicznymi na mokro / Ranking najlepszych

Przed zakupem warto sprawdzić nasz ranking najlepszych depilatorów z dyskami ceramicznymi na mokro, by wyłonić najbardziej godne uwagi propozycje.

Leave a Comment